Logistika není jen o převážení balíků!
- před 3 dny
- Minut čtení: 1
Letos jsme se poprvé zúčastnili Logistické olympiády pořádané Střední školou logistickou v Karlových Varech. Naši školu reprezentoval tým ve složení Adam Böhm, Jan Klesa a Patrik Oračko.
Během celého dopoledne se chlapci potýkali s nejrůznějšími logistickými úkoly, při kterých museli prokázat nejen chladnou hlavu, ale také šikovné ruce, technické dovednosti a schopnost logického i strategického myšlení. Nechyběly úkoly zaměřené na plánování, přesnost ani týmovou spolupráci.
Přestože tentokrát medailové umístění zůstalo těsně mimo náš dosah, odvážíme si spoustu cenných zkušeností, nových poznatků a motivaci do dalších ročníků.
Děkujeme našim reprezentantům za skvělou reprezentaci školy a už teď se těšíme, až se příští rok do soutěže zapojíme znovu!










Komentáře