top of page

Rozloučení s devátými třídami uzavřelo jednu důležitou kapitolu

  • před 12 minutami
  • Minut čtení: 1

Konec školního roku tradičně patří také loučení s našimi deváťáky. Slavnostní odpoledne i večerní setkání byly příležitostí ohlédnout se za devíti společnými roky, během kterých z prvňáčků vyrostli mladí lidé připravení vykročit na další životní cestu.


Nechyběla milá slova třídních učitelů, poděkování rodičům za podporu ani předání šerp. Společně jsme si připomněli školní výlety, sportovní i studijní úspěchy, každodenní radosti i chvíle, které nebyly vždy jednoduché, ale i díky nim zůstane na co vzpomínat.


Děkujeme našim deváťákům za to, že byli součástí života školy, za jejich energii, nápady i osobnosti, které spoluutvářely atmosféru jednotlivých tříd. Věříme, že na léta strávená na naší škole budou vzpomínat s úsměvem stejně, jako budeme vzpomínat my na ně.

Přejeme všem absolventům hodně štěstí, odvahy a úspěchů na jejich nové cestě. Ať se jim daří a ať se k nám někdy rádi vrátí.






 
 
 

Komentáře


Komentování u tohoto příspěvku již není k dispozici. Pro více informací kontaktujte vlastníka webu.
Nejnovější příspěvky

Buďte s námi v kontaktu

Chci dostávat novinky na e-mail

Děkujeme za odeslání.

bottom of page